.

Hooldus ja remont 6008930

Teenused

TEENUSED

Standoor Eesti OÜ pakub oma kliendile kõike mis hõlmab uksi ning nende valmistamist, paigaldamist ja hooldamist. Lisaks sellele saab abi sobiva toote valikul meie professionaalsetelt nõustajatelt kes leiavad teile kõige paremini sobiva toote.

Nõustamine

Tihti ei teata täpselt, mida, kuidas peaks tegema, et soovitud tulemust saavutada ja silme ees on vaid visioon sellest, mida tahetakse. Teie visiooni realiseerimine ongi meie projektijuhtide ülesanne. Nõustamist võib nimetada ka eraldi teenuseks, kuid tavapärane on, et meie projektijuht selgitab tellimuse ajendi ja vormistab selle kliendi pisimaidki soove arvestades tellimuseks.

Paigaldus

Standoor pakub paigaldamise teenust kõikidele meie tootevalikus olevatele toodetele. Antud valdkonnas juba üle 20-ne aasta tegutsenuna oleme lahendanud palju põnevaid ja erinevaid projekte, misläbi on meie meeskonnal laiahaardeline kogemuste pagas.  Hindame kõrgelt töökvaliteeti ning paindlikku teeninduskultuuri. Meie spetsialistide poolt teostatud paigaldustööd tagavad selle, et meilt ostetud tooted teenivad teid laitmatult aastaid.

Hooldus

Standoor Eesti OÜ spetsialistid hooldavad ja remondivad Standoori tooteid üle Eesti. Kuna Standoori tarnitud tooted on üldjuhul pidevas liikumises, siis soovitame neid hooldada vähemalt ükskord aastas, et tagada nende töökindlus ja vältida tõrkeid teie igapäevases majandustegevuses. Kiire ja kvaliteetse hoolduse- ja remonditeenuse tagavad Standoor Eesti OÜ hooldustehnikud üle Eesti. Omame hästi varustatud varuosade ladu Viimsis.

MEID ON USALDANUD