.

Hooldus ja remont 6008930

Garaažiukse automaatika

Liftmasteri garaažiukse automaatika -lisandväärtus mugavuse ja ohutuse näol

Ühelgi teisel kaubamärgil maailmas pole nii palju garaažiukse automaatikaid kui LiftMasteril. Ükski teine automaatika ei ühenda stiilset esteetikat ja jõudlust nii ainulaadselt kui LiftMaster. Tänu aastakümnetepikkusele pidevale arengule on kõik meie garaažiukseavajad ülimalt läbi mõeldud, mis tähendab, et mugavus ja turvalisus on kõrgeimal tasemel.

Pisut luksust teie garaažile

Meie nõuded automaatika tööle on sama kõrged kui meie nõuded disaini osas. Meie operaatorite eksklusiivne stiil on läbiv kogu meie tooteliinis. Kõik on hoolikalt kokku sobitatud: olgu need tooted, mis pakuvad turvalisust, kindlust või lisavarustust mugavuse lisamiseks. LiftMasteri jaoks on tüüpiline suunata palju tähelepanu ka kõige pisematele detailidele.

Lisavarustus mugavuseks ja ohutuseks

LiftMaster pakub laias valikus juhtmeta ja juhtmega tarvikuid, mida saab kasutada koos teie uksega, lihtsatest nuppudest või mugavatest kaugjuhtimispulditest kuni moodsa MyQ-rakenduseni, mille abil saate garaažiukse nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti abil juhtida ja jälgida, kus iganes maailma otsas sa parasjagu oled.

Täielik kontroll
Kas unustasite tööle minnes sulgeda garaažiukse? Tänu myQ-le ei pea te tagasi pöörduma. Ühe klõpsuga saate nutitelefoni abil mugavalt garaažiukse sulgeda.

Turvalisus ennekõige
Kui teie garaažiuks puudutab sulgemise ajal takistust, peatub uks ning läheb tagasi avatud asendisse. Samuti pakub see lisaohutust valikuliste andurite abil, mis takistavad ukse kokkupuudet näiteks mängivate laste, esemete või sõidukitega.

Vargakindel
Operaatori viivitusega avamismehhanism kaitseb teie garaaži loata sissetungimise eest. Meie traadita lisaseadmete spetsiaalne krüptimissüsteem pakub täiendavat turvalisust.