Skip to content

KÄÄRTÕSTUKID

Lai tootevalik, kvaliteet ja paindlikkus.

MARCO on üks juhtivatest käärtõstukitootjatest Euroopas. MARCO on käärtõstukeid tootnud üle 30 aasta ning selle jooksul omandanud märkimisväärse kogemuse antud valdkonnas.

Tänu pikaajalisele kogemusele suudab MARCO leida lahendused ka kõige keerulisematele olukordadele ning läbi selle rahuldada maksimaalselt kliendi vajadused. MARCO toodangust moodustavad suure osa eritellimusel valmistatud käärtõstukid.

Tootevalikus:

  • Ühe kääriga tõstukid
  • Madala profiiliga tõstukid
  • Kõrgele tõstvad tõstukid
  • Pikad tõstukid
  • Laadimistõstukid
  • Autotõstukid
  • Ökonoomsed tõstukid

 

Tutvustus

Marco pakub laia valikut käärtõstukeid, milledel on erinevad platvormi mõõdud, tõstekoormused, -kõrgused ning lisaseadmed. Tänu väga laiale tootevalikule ning erilahenduste võimalikkusele leiab klient endale alati sobiva lahenduse. Kõiki käärtõstukeid iseloomustab kõrge kvaliteet ning töökindlus.

Käärtõstukite standardvarustusse kuulub reguleeritav ülemine lõpulüliti, mis tagab täpse ja mugava käärtõstuki kasutamise. Hüdraulika tagab alati ühtlase langemiskiiruse, sõltumata käärtõstukil asetseva kauba kaalust. Kõikidel Marco käärtõstukitel on CE-märgistus ning vähemalt IP55 kaitseklass.

Käärtõstukite standardvärvides on sinine (RAL 5019) ning hall (RAL7046), võimalikud on ka muud toonid RAL-kataloogi alusel.

Nüüdisaegne tehnoloogia

Käärtõstukite tootmine toimub Marco enda Rootsis asuvas tootmises. Kõik väljastpoolt ostetavad detailid, nagu elektri- ja hüdraulikavarustus, on kõrgekvaliteetsed ning tarnitakse tuntud tootjatelt.

Marco käärtõstukid on välja töötatud kasutades uusimat tehnoloogiat ning tarkvara. Tänu oma tootmisele ning tootearendus meeskonnale on lihtne valmistada ka erilahendusi.

Tarkvara suudab välja arvutada käärtõstukite koormused ning optimaalse materjalikulu. Ühtlasi on lihtne analüüsida alternatiivseid lahendusi. Kogu tootmine toimub range kvaliteedikontrolli all – alustades kasutatavate materjalide omadustest ning kaasates ka keevituse, komplekteerimise ja lõpetades käärtõstuki töötamise kontrolliga enne tehasest väljumist.

Vastupidavus ja turvalisus

Käärtõstukid on tihti väga oluliseks osaks kliendi tootmisprotsessis, mistõttu on oluline nende pidev töötamine. Käärtõstuk peab olema suuteline töötama pidevalt aastaid. Marco käärtõstukeid on aastate jooksul paigaldatud mitmesse väga nõudlikusse keskkonda ja tootmisesse ning nad on tõestanud oma töökindlust.

Marco väärtustab väga ka oma käärtõstukitega töötavate inimeste ohutust, mistõttu on käärtõstukid loogilise ehitusega, kergesti kasutatavad ning alati varustatud platvormi aluse turvaäärega minimaliseerimaks vigastuste ohtu.

VALMISTATUD ROOTSIS – KINDEL KVALITEET

Oleme käärtõstukeid maale toonud üle 20 aasta. Tänu meie paljude nõudlike klientide tagasisidele oleme suutnud välja töötada kõrge kvaliteediga lahendusi erinevatele projektidele.