Skip to content

Intelligentne automaatika Teie garaažiuksele

Kõik meie garaažiukse automaatikad on varustatud SOMMERi välja töötatud kaasasõitva mootoriga. See muudab automaatika töö eriti sujuvaks ning vastupidavaks. Kaasasõitev mootor liigub iseseisvalt mööda pingutatud ketti nii, et hõõrdekadu või jõu kadu on olematu. See muudab meie garaažiukse operaatorid täiesti hooldusvabaks.

SOMMER Base+ on kõige nutikam ning lisavarustuse rohkeim garaažiukse automaatika turul. Erinevad seadistusprofiilid ja lisavõimalused automaatika peenhäälestamiseks vastavalt teie garaažiuksele. Samuti õpib garaažiukse automaatika pidevalt ja automaatselt ning kohandab vastavalt sellele ukse tööd.

SOMMER Automaatika eelised

Meie automaatika teeb nii võimsaks geniaalne tehnoloogia. Meie mootorid pole staatiliselt ühes punktis fikseeritud; nad sõidavad mööda pingutatud ketti. See tagab jõu optimaalse rakendamise alati koos maksimaalse ohutusega.

 • Intelligentne tehnoloogia
 • Sertifitseeritud kvaliteet
 • Ülimalt turvaline krüpteeritud raadiosüsteem
 • Sujuv ning vaikne töö
 • Energiasäästlik
 • LED Valgustus
 • Palju lisavarustust

Pisut luksust teie garaažile

Meie nõuded automaatika tööle on sama kõrged kui meie nõuded disaini osas. Meie automatika eksklusiivne stiil on läbiv kogu meie tooteliinis. Kõik on hoolikalt kokku sobitatud: olgu need tooted, mis pakuvad turvalisust, kindlust või lisavarustust mugavuse lisamiseks. Sommeri jaoks on tüüpiline suunata palju tähelepanu ka kõige pisematele detailidele. Meie garaažiukse automaatika on testitud ja sertifitseeritud vastavalt kõige rangematele nõuetele. Rohkem kui 40 aasta pikkune kogemus tagab, et meie tooted on kõrgeima kvaliteediga ja muidugi - MADE IN GERMANY

Lisavarustus mugavuseks ja ohutuseks

Sommer pakub laias valikus juhtmeta ja juhtmega lisatarvikuid, mida saab kasutada koos teie uksega, lihtsatest nuppudest või mugavatest kaugjuhtimispulditest kuni moodsa SOMweb-rakenduseni, mille abil saate garaažiukse nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti abil juhtida ja jälgida, kus iganes maailma otsas sa parasjagu oled või ühendada koguni oma garaaž nutikodu süsteemiga. 

Kõik ühes karbis

Garaažiukse automaatika SOMMER base+ on kasutamiseks valmis. Juba tehases eel komplekteeritud automaatikat on ülimalt lihtne paigaldada. Kõik selleks on juba automaatikaga kaasas ning seda automaatikat on võimalik kombineerida erinevate uste tüüpidega.

 • Integreeritud raadiovastuvõtjaga automaatika (FM 868,95 MHz SOMloq2, 40 raadio mälupositsiooni)
 • Integreeritud LED Valgustus
 • Eelnevalt programmeeritud kaks "Pearl Vibe" 4-kanaliga raadiopulti.
 • Standard juhtsiin sobib kuni 2500 mm kõrgustele garaažiustele. Lisaks on kaasas ka mootori ja siini kinnituseks vajalikud tarvikud.
 • Laekinnitus on lihtsasti ja mugavalt paigaldatav
 • Mootori juhtsiini eelpaigaldatud kvaliteetne kett on hooldus- ja kulumisvaba
Nutikas juhtimine

Kas unustasite tööle minnes sulgeda garaažiukse? Tänu SOMWeb'ile ei pea te tagasi pöörduma. Ühe klõpsuga saate nutitelefoni abil mugavalt garaažiukse sulgeda.

Turvalisus & Mugavus

Kui teie garaažiuks puudutab sulgemise ajal takistust, peatub uks ning läheb tagasi avatud asendisse. Samuti pakub see lisaohutust valikuliste andurite abil, mis takistavad ukse kokkupuudet näiteks mängivate laste, esemete või sõidukitega.

Vargakindel

Operaatori viivitusega avamismehhanism kaitseb teie garaaži loata sissetungimise eest. Meie traadita lisaseadmete spetsiaalne SOMLoq2 krüptimissüsteem pakub täiendavat turvalisust.