Skip to content

TURVALINE NUTIKA KODU LAHENDUS

SOMweb on turvaline nutika kodu lahendus, kus teie andmed jäävad garaaži. See süsteem võimaldab teil automaatikat juhtida nutitelefoni rakenduse või veebibrauseri kaudu. Andmed on turvaliselt kindlas kohas, kuna neid ei salvestata välistele serveritele, vaid need jäävad sõna otseses mõttes koju teie garaaži. Integreerige SOMweb oma nutikodusse ja juhtige oma garaažiuksi teie lemmik nutikodu süsteemi kaudu. 

Integreeritud server salvestab kõik andmed SOMwebi moodulisse. Välistele serveritele ei salvestata ega edastata ühegi kasutaja andmeid, mis on häkkerite potentsiaalne sihtmärk nende suure andmemahu ja väärtuse tõttu. See tähendab teie andmete parimat võimalikku kaitset häkkerite eest. Lisaks on võimatu häkkeritel ligi saada teie SOMwebi moodulile, et siis juhtida teie garaaži ust või omada ülevaadet garaažis toimuvast. SOMwebi ja automaatika vaheline suhtlus toimub 128-bitise AES-krüptimisega SOMloq2 raadio juhtimissüsteemi kaudu. Ukseliigutustega seotud teated ja valikuline lisa videofunktsioon tagavad veelgi suurema turvalisuse väljaspool nähtavat ala.

SOMweb Androidi operatsioonisüsteemi ja iOS-i jaoks mõeldud tasuta rakendused on alla laaditavad Google Playst ja App Store'ist. Rakendus ühildub operatsioonisüsteemiga Android 4.4 ja iOS 9.1.

Turvalisus

Integreeritud serveri ja SOMloq2 raadio juhtimissüsteem on SOMweb turvaliste andmete aluseks.

Mugavus

Ainult ühe SOMwebi abil saate juhtida kuni kümmet automaatikat, mugavalt garaažiuksi avada ja sulgeda või lihtsalt ukse olekut kontrollida. Kui olete paigaldanud garaaži SOMwebiga ühilduva videokaamera saate ka jälgida mis toimub garaažis reaalajas.

Nutikodu süsteemid

SOMweb toetab hääljuhtimist Siri ja Google'i assistendi kaudu.

SOMwebi saab IFTTT kaudu kasutada ka Amazon Alexaga.

Kasutajate haldus

Ülimalt mugav kasutajate haldus süsteem millel on mitmesuguseid erinevaid seadistusvalikuid. Kasutajate haldus ja juurdepääsu kontroll standardis kuni kümnele kasutajale. SOMwebi saab lisavarustuse kaudu laiendada 50 kasutajale või piiramatule arvule kasutajatele. Kõikehõlmav kasutajahaldussüsteem võimaldab teil määrata aja- või asukohast sõltuva juurdepääsu ustele ning mida antud kasutaja uksega teha saab. Lisaks näeb ka kes ja millal mingi käskluse uksele edastas.