Skip to content

VOLDIKUKSED

Standoori voldikuksed on kaasaegse disainiga ja väga kvaliteetsed. Kui vajate hästi viimistletud, soojapidavat, taskukohast ja stiilset voldikust, siis pöörduge Standoori poole. Kõik Standoori müüdavad voldikuksed on toodetud vastavalt Euroopa Liidus kehtivatele ohutusstandarditele. Voldikuksed omavad CE-märgistust ning vastavad Euroopa Liidu direktiivile EN13241-1.

Lihtne kasutada

Kuna voldikuksel on väga vähe liikuvaid detaile, kerge kaal ning  funktsionaalsed külghinged, siis on ust võimalik kiiresti nii avada kui ka sulgeda. Voldikuksed on disainitud nõnda, et nad vajavad vähe ruumi ukseava kohal ja külgedel. Käsitsi avatava ukse korral on vaja vaid 100 mm vaba ruumi ukseava kohal ja külgedel. Kuna uksed valmistatakse vastavalt kliendi ava mõõtudele, siis võtavad uksed ära minimaalselt ruumi hoones.

Hea otsus mitmes mõttes

Läbimõeldud konstruktsioon tagab pika eluea, vastupidavuse ilmastikuoludele ning vähese hooldusvajaduse. Voldikuksel on väga kõrge tuulekoormus: 4×4 m uksel on see koguni klass 5 vastavalt EN12424 standardile. Kõik voldikuksed on vastavalt EN12605 standardile testitud kestma vähemalt 1 000 000 tsüklit. Kiire ja lihtne paigaldus: voldikuksed on suuresti eelkomplekteeritud juba tootmises.

Valmistatud vastavalt kliendi soovidele

Voldikuksed valmistatakse täpselt vastavalt kliendi vajadustele. Ukselehe metalli paksus on 0,6 mm ja see on kuumtsingitud ning värvitud kõrgekvaliteetse värviga. Standardis on voldikuksi võimalik paigaldada avadele laiusega 1800-6000 mm ning kõrgusega 2000-6000 mm. Voldikukse sisse on võimalik ehitada käiguuks või paigaldada aknaid. Voldikuksel on standardis sisemine spanjolettriiv.

Energiasäästlik ja kestab aastaid

Kõik CE-märgiga varustatud voldikukse valmistamisel kasutatavad materjalid vastavad EN13241-1 standarditele ning neid iseloomustab pikk eluiga, kvaliteet, vähene keskkonnamõju ning kerge kaal. Kõik tihendid on ilmastikukindlast EPDM kummist.

Voldikukse K-väärtus on 1,6 W/(m2/K), mis on  arvutatud 4×4 m ukse baasil. Uksel on standardis mitmes kohas topelt tihendus, et tagada kõrgem soojapidavus. Veekindlus vastab klassile 3 vastavalt EN12425 standarditele ning tuulekindlus klassile 4 vastavalt EN 12425 standardile.