Skip to content

Modulaarne süsteemistruktuur võimaldab SOMMER base+ laiendada lugematute tarvikute abil. Kõiki tarvikuid on lihtne paigaldada, kuna pesad on värvikoodidega ja täpselt märgistatud.

Magnet lukk

Magnet mootori lukustus, mis blokeerib mootori mehaaniliselt igas asendis (isegi ventilatsioonifunktsiooniga) kuni 300 kg jõuni, parandades seeläbi olemasolevat sissemurdmiskaitset.

Alarm & hoiatusandur

Kaks funktsiooni ühes tootes: Alarm tuvastab sissemurdmiskatse ja väljastab valju signaalitooni. Hoiatusandur  annab seevastu helisignaali sulgemisprotsessi ajal või siis, kui käiguuks on avatud.

Sensor

Sensor salvestab ja mõõdab temperatuuri ning õhuniiskust garaažis. Kui õhuniiskus muutub ruumis liiga suureks, avab süsteem ukse õige pisut et ukse alt saaks õhk ringlema. Kui on saavutatud sobiv õhuniiskuse tase, sulgeb automaatika ukse. Kaitseb garaaži sisemust nt hallituse ja rooste tekkimise eest.

Memo

Lisamälu millega on võimalik viia raadiopultide kasutajate arv 450 peale. Sobib hästi näiteks korteriühistutele või ärihoonetele. 

Lumi+ lisavalgustus

Lisa LED valgustus, mis valgustab  Sinu garaaži laiemalt. Töötab paralleelselt automaatika integreeritud LED valgustiga. Automaatika juhtpuldiga saab Lumi+ eraldi sisse või välja lülitada. Väga lihtne olemasolevale automaatikale lisada. 

Laser

Annab optilist abi sõiduki ideaalseks positsioneerimiseks garaažis. Laser on aktiivne avanemisprotsessi ja automaatika valgustuse põlemise ajal.

Relee

Lisarelee garaaži- või hoovivalgustuse või muu 230V tarbija sisse lülitamiseks.

Liikumisandur

Passiivne infrapunaandur tuvastab liikuvate kehade (inimesed/loomad jne) nähtamatu soojuskiirguse ja reageerib. Garaaži sisenedes lülitatakse automaatika valgustus automaatselt sisse (lisavalgustus/relee), et saaksite turvaliselt ringi liikuda.

Aku

Varustab operaatorit elektrikatkestuse korral elektriga, maksimaalselt 5 uksetsüklit.